10773 ONSERNONE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10773 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 147cm / 58inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 315kg |
| Block | 10773 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 147cm / 58inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 475kg |
| Block | 10773 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 147cm / 58inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 475kg |